Veselá diabolka 2018

27. 5. 2018
Již tradičně se v Chotýšanech, na místní střelnici, poslední květnovou neděli 27.5.2018, pořádala soutěž ve střelbě ze vzduchovky – VESELÁ DIABOLKA. Toto setkání mladých střelců, jako vždy, zajišťovali: OSH Benešov, OORM ve spolupráci MS Diana Chotýšany a SDH Chotýšany. 87 závodníků bylo, dle věku, rozděleno do dvou kategorií: mladší (6-11 let) a starší (12-15 let). V letošním ročníku se sešli opravdu vynikající střelci a od začátku jsme mohli sledovat velmi vyrovnaný závod. Bylo vidět, že se všichni poctivě připravovali a při střelbě na terč ze sebe vydali své maximum. Zvítězit však mohli jen ti nejlepší, ale i těm co se neprobojovali na stupně vítězů, patří velká pochvala.
Výsledky:
MLADŠÍ kategorie – 51 střelců
1. místo   Macháček Vít – Čechtice (43 bodů)
2. místo   Koudelková Kateřina – Teplýšovice (37 bodů – rozstřel 42 bodů)
3. místo   Gozon Martin – Chotýšany (37 bodů – rozstřel 36 bodů)
STARŠÍ kategorie – 36 střelců
1. místo   Salátková Kristýna – Pecerady (40 bodů)
2. místo   Škvor Tomáš – Ostředek (38 bodů)
3. místo   Mayunga Ada Vanessa  – Hvězdonice (37 bodů)
Můžeme tedy jen doufat, že květnové slunce pomohlo najít nějakého budoucího sportovního střelce. Poděkování patří všem soutěžícím, jejich doprovodu a hlavně organizátorům.
fotogalerie:
I takto může vypadat motivace, k dobrým výsledkům: „Když budete dobří, tak tam skočím.“ A to se to najednou střílelo… Uvidíme, zda se i v příštích letech dočkáme podobných výzev…
za OORM: Petra Jančíková a Kamila Moudrá, foto: Jana Kovářová – SDH Chotýšany

Sdílet tuto stránku